56 cm³/ford 350 bar A/C hajlított tengelyű hidraulikus dugattyús szivattyú

Cikkszám: 
8K1-5BA4056PTO
Nagy nyomásra tervezett hidraulikus dugattyús szivattyú, megbízható működéssel és hatékony teljesítményleadással. A hajlított tengelyű kialakítás tartós és stabil megoldást biztosít a hidraulikus rendszerekben.
Raktáron 5 db
264 204 Ft + ÁFA
Részletek

A 56 cm³/ford 350 bar A/C hajlított tengelyű hidraulikus dugattyús szivattyú nagy terhelésre tervezett, megbízható és hatékony megoldás ipari és mobil hidraulikus rendszerekhez. A 350 bar üzemi nyomás kiváló teljesítményt, a precíz kialakítás pedig hosszú élettartamot és stabil működést biztosít.

A hajlított tengelyű konstrukció javítja a hatásfokot és egyenletes teljesítményátvitelt nyújt. Az 56 cm³/ford lökettérfogat erős térfogatáramot biztosít, így ideális olyan gépekhez és berendezésekhez, ahol fontos a folyamatos, megbízható hidraulikus teljesítmény. Kompakt és sokoldalúan szerelhető kialakítása megkönnyíti az integrációt.

Alternatív kód: APA056SF111
Szállítási idő: 2 nap

Adatok
Tömeg:
9,4 kg/db
56 cm³/ford 350 bar A/C hajlított tengelyű hidraulikus dugattyús szivattyú
56 cm³/ford 350 bar A/C hajlított tengelyű hidraulikus dugattyús szivattyú
264 204 Ft + ÁFA
Webáruház készítés
Nyelv és pénznem
Betöltés...
Betöltés...
Belépés
vagy
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Webshop
Menüpontok