Menü
Kosár
KPSA40X60X200 kétirányú munkahenger
Ez a munkahenger egyedi gyártású ipari termék, amely kizárólag egyedi megrendelésre készül.
Hidraulikus munkahenger
40mm szárátmérő
60mm henger átmérő
200mm lökethossz
400mm csapszegközép