Menü
Kosár
KPSC50X100X600 egyirányú munkahenger
Ez a munkahenger egyedi gyártású ipari termék, amely kizárólag egyedi megrendelésre készül.
Hidraulikus munkahenger
50mm szárátmérő
100mm hengerátmérő
600mm lökethossz
835mm csapszegközép