Menü
Kosár
KPSC70X100X200 egyirányú munkahenger
Ez a munkahenger egyedi gyártású ipari termék, amely kizárólag egyedi megrendelésre készül.
Hidraulikus munkahenger
70mm szárátmérő
100mm hengerátmérő
200mm lökethossz
460mm csapszegközép