Menü
Kosár
KPSA50X100X1500 kétirányú munkahenger
Ez a munkahenger egyedi gyártású ipari termék, amely kizárólag egyedi megrendelésre készül.
Hidraulikus munkahenger
50mm szárátmérő
100mm henger átmérő
1500mm lökethossz
1735mm csapszegközép