Menü
Kosár
KPSC30X60X1500 egyirányú munkahenger
Ez a munkahenger egyedi gyártású ipari termék, amely kizárólag egyedi megrendelésre készül.
Hidraulikus munkahenger
30mm szárátmérő
60mm hengerátmérő
1500mm lökethossz
1695mm csapszegközép