Menü
Kosár
KPSC50X80X1400 egyirányú munkahenger
Ez a munkahenger egyedi gyártású ipari termék, amely kizárólag egyedi megrendelésre készül.
Hidraulikus munkahenger
50mm szárátmérő
80mm hengerátmérő
1400mm lökethossz
1635mm csapszegközép