Menü
Kosár
KPSC60X125X1000 egyirányú munkahenger
Ez a munkahenger egyedi gyártású ipari termék, amely kizárólag egyedi megrendelésre készül.
Hidraulikus munkahenger
60mm szárátmérő
125mm hengerátmérő
1000mm lökethossz
1280mm csapszegközép