Menü
Kosár
KPSC40X60X1000 egyirányú munkahenger
Ez a munkahenger egyedi gyártású ipari termék, amely kizárólag egyedi megrendelésre készül.
Hidraulikus munkahenger
40mm szárátmérő
60mm hengerátmérő
1000mm lökethossz
1200mm csapszegközép