Menü
Kosár
KPSA30X60X400 kétirányú munkahenger
Ez a munkahenger egyedi gyártású ipari termék, amely kizárólag egyedi megrendelésre készül.
Hidraulikus munkahenger
30mm szárátmérő
60mm henger átmérő
400mm lökethossz
595mm csapszegközép