Menü
Kosár
KPSC40X80X1200 egyirányú munkahenger
Ez a munkahenger egyedi gyártású ipari termék, amely kizárólag egyedi megrendelésre készül.
Hidraulikus munkahenger
40mm szárátmérő
80mm hengerátmérő
1200mm lökethossz
1435mm csapszegközép