Menü
Kosár
KPSC60X100X1400 egyirányú munkahenger
Ez a munkahenger egyedi gyártású ipari termék, amely kizárólag egyedi megrendelésre készül.
Hidraulikus munkahenger
60mm szárátmérő
100mm hengerátmérő
1400mm lökethossz
1635mm csapszegközép