Menü
Kosár
KPSC60X125X250 egyirányú munkahenger
Ez a munkahenger egyedi gyártású ipari termék, amely kizárólag egyedi megrendelésre készül.
Hidraulikus munkahenger
60mm szárátmérő
125mm hengerátmérő
250mm lökethossz
530mm csapszegközép