Menü
Kosár
KPSC70X125X1100 egyirányú munkahenger
Ez a munkahenger egyedi gyártású ipari termék, amely kizárólag egyedi megrendelésre készül.
Hidraulikus munkahenger
70mm szárátmérő
125mm hengerátmérő
1100mm lökethossz
1380mm csapszegközép