Menü
Kosár
KPSC70X125X400 egyirányú munkahenger
Ez a munkahenger egyedi gyártású ipari termék, amely kizárólag egyedi megrendelésre készül.
Hidraulikus munkahenger
70mm szárátmérő
125mm hengerátmérő
400mm lökethossz
680mm csapszegközép