Menü
Kosár
KPSD30X60X900 egyirányú munkahenger (csapszegfuratok nélküli)
Ez a munkahenger egyedi gyártású ipari termék, amely kizárólag egyedi megrendelésre készül.
Hidraulikus munkahenger
30mm szárátmérő
60mm hengerátmérő
900mm lökethossz
1060mm végtől végig