Menü
Kosár
KPSD40X60X1500 egyirányú munkahenger (csapszegfuratok nélküli)
Ez a munkahenger egyedi gyártású ipari termék, amely kizárólag egyedi megrendelésre készül.
Hidraulikus munkahenger
40mm szárátmérő
60mm hengerátmérő
1500mm lökethossz
1660mm végtől végig