Menü
Kosár
KPSC60X125X600 egyirányú munkahenger
Ez a munkahenger egyedi gyártású ipari termék, amely kizárólag egyedi megrendelésre készül.
Hidraulikus munkahenger
60mm szárátmérő
125mm hengerátmérő
600mm lökethossz
880mm csapszegközép