Menü
Kosár
KPSC60X80X700 egyirányú munkahenger
Ez a munkahenger egyedi gyártású ipari termék, amely kizárólag egyedi megrendelésre készül.
Hidraulikus munkahenger
60mm szárátmérő
80mm hengerátmérő
700mm lökethossz
935mm csapszegközép