Menü
Kosár
KPSA40X60X1300 kétirányú munkahenger
Ez a munkahenger egyedi gyártású ipari termék, amely kizárólag egyedi megrendelésre készül.
Hidraulikus munkahenger
40mm szárátmérő
60mm henger átmérő
1300mm lökethossz
1500mm csapszegközép